מתנות לעובדים

מתנות לעובדים

איך מרצים את כולם כשבוחרים מתנות לעובדים

בכל גיל וכל תפקיד, אין שכיר שלא מתלהב לגלות אילו מארז מתנה בחרו בחברתו בכל חג ואירוע.

שלא כמו פעם, היום כבר יותר יצירתיים בבחירת מתנות לעובדים ולא מסתפקים בבקבוק יין ושוקולדים. לא רק שבכל החגים הגדולים מקבלים העובדים מתנות אלא גם בימי הולדת, מתנות פרישה, מתנה ליולדת ועוד.

לכל האירועים האלו אפשר לבחור באפשרות המקורית יותר של מתנות אקולוגיות ולהרוויח מוצרים איכותיים ובריאים יותר למקבל המתנה והסביבה. אצלנו אפשר להרכיב מארזי מתנות רבים לפי תקציב וסגנון הלקוח ואפילו במיתוג החברה כדי לחזק את נוכחות המותג.

מארז המתנה יכול לכלול מוצרים לשימוש יומיומי, פינוק וספא, ציוד משרדי, בגדים ומצאים מכותנה אורגנית ועוד.

בניגוד למתנות לעובדים קונבציונאליות, מתנות אקולוגיות מיוצרים מחומרים עמידים או מתכלים ומונעות הפצת רעלים לסביבת המשתמש וצבירת פסולת פלסטיק ואריזות מיותרות.

אם כבר החלטנו לרצות את כולם אז חשוב לזכור לשלב אוכלוסיות מאותגרות בייצור המוצר בישראל עד כמה שניתן. כמובן שלא כל מוצר ניתן לייצר בישראל בלי להקפיץ את מחירו אבל בגרין-פלאש מצאנו הרבה אפשרויות ייצור שמשתלמות לסביבה וגם לבעלי הצרכים המיוחדים אשר מייצרים אותם. רוב מוצרינו מיוצרים במפעל בחדרה המעסיק פגועי נפש הנהנים מעבודתם השיקומית המפרנסת אותם חלקית. כאשר יש לנו צורך לייצר במהירות אנו נותנים גם פרוייקטים לאסירים עם התנהגות טובה בכלא איילון אשר מעוניינים גם הם להתפרנס ולבנות לעצמם אפשרויות תעסוקה לזמן שבו ישוחררו.